СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ АВІАЦІЙНОГО ТРЕНАЖЕРОБУДУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.52.2353Ключові слова:
авіасимулятор, авіаційний тренажер, система візуалізаціїАнотація
Розглянуто підготовку космонавтів, пілотів, операторів складних систем на діючих установках. Показано, що альтернативою цьому є створення авіаційних тренажерів та авіасимуляторів, які максимально наближені до існуючих установок і дозволяють набувати стійкі навички пілотування відповідних об’єктів.
Посилання
Зеленин В.М. Электронные тренажеры / В.М. Зеленин. – М.: Знание, 1986. – 64 с.
Авиационные тренажеры и системы управления воздушным движением: сб. науч. тр. – К.: КИИГА, 1989. – 111 c.
Башков Е.А. Генераторы изображения для авиатренажеров / Е.А. Башков, А.В. Казак // Зарубежная радиоэлектроника. - 1984. - № 8. - С. 60-68.
Системы визуализации авиационных моделирующих установок (По материалам открытой иностранной печати) / сост. Л.Б. Беляев. – М.: ЦАГИ, 1985. – 68 c.
Bunker M. Evolution of GE CIG Systems, SCSD Document / М. Bunker, R. Economy. - General Electric Company, Daytona Beach, FL, 1989.
Evans & Sutherland Computer Corporation, The Breadth of Visual Simulation Technology, Evans & Sutherland Computer Corporation, Salt Lake City, UT, 1989.
Bruce D. Nordwall. Technology Ushers іn а Simulation Revolution / D. Nordwall Bruce // Aviation Week & Space Technology. – January 15, 2001. – P. 450-452.
Система визуализации индуцированного виртуального окружения: состояние проекта / В.П. Алешин, В.О. Афанасьев, Д.А. Байгозин и др. // Сб. тр. 14-й Международной конф. «Графикон-2004». – М.: МГУ, 2004. – С.12-15.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).