СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ТРАЄКТОРІЇ МЕТЕОРОЛОГІЧНИХ КУЛЬ-ЗОНДІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.52.2345Ключові слова:
безпека польоту, метеорологічний радіозонд, траєкторія польотуАнотація
Розглянуто створену і випробувану систему тривимірної візуалізації траєкторії польоту метеорологічних куль-радіозондів у реальному часі для підвищення безпеки польотів військової та цивільної авіації. Зазначено, що основою системи тривимірної візуалізації є модернізація радіолокаційної стан-ції з використанням комп’ютерних технологій.
Посилання
Про затвердження Положення про використання повітряного простору України: Постанова КМ від 29.03.2002 № 401. – Режим доступу: http//zakon.rada.go.ua/401-2002-п
Данилович В. Прогнозування грозонебезпечних явищ на основі імовірнісних моделей процесу пасивної реєстрації та пеленгації блискавок / В. Данилович, В. Смичок // Теоретична електротехніка: зб. наук. пр. - Л.: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2009. - Вип. 60. - С.78-83.
Смичок В.Д. Комплекс исследовательского оборудования для аэрологического зондирования атмосферы / В.Д. Смичок, О.М. Бурнаєв // Науковий вісник Українського державного університету в Москві. - М., 2003. - Т. 4. - С. 494-507.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).