Mовне тестування для спеціальних цілей
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.44.1923Ключові слова:
англійська мова для спеціальних цілей, валидація усного інтерв’ю, тестування говоріння, усне професійне інтерв’юАнотація
Розглянуто питання володіння англійською мовою для спеціальних цілей. Проаналізовано особливості англійської для професійних цілей порівняно з розмовною англійською. Описано характеристики усного професійного інтерв’ю як ефективного засобу визначення рівня сформованості умінь говоріння. Запропоновано шляхи валідації усного інтерв’ю як частини тесту з англійської.
Посилання
Hutchinson T. English for Specific Purposes. A learning-centred approach / T. Hutchinson, A. Waters. – Cambridge: CUP, 1987. – 240 p.
Douglas D. Language for specific purposes testing / D. Douglas // Language Testing and Assessment. – 1997. – Vol. 7. – Р.111–119.
Bachman L. Language testing in practice / L. Bachman, A. Palmer. – Oxford: OUP, 1996. – 422 p.
Hughes A. Testing for language teachers. – 2nd ed. / A. Hughes. – Cambridge: CUP, 2003. – 185 p.
Schmitt N. An introduction to Applied Linguistics / N. Schmitt. – London: Hodder Arnold, 2002. – 187 p.
Dictionary of language testing / M. Milanovic // Studies in Language Testing. – 1999. – # 7. – Р. 16–21.
O’Sallivan B. Notes on Assessing Speaking / B. O’Sallivan. – Cambridge: UCLES. – 2008. – 106 p.
Lazarton A. A Qualitative Approach to the Validation of Oral Language Tests / A. Lazarton; ed. M. Milanovic, C. Weir // Studies in Language Testing. – 2002. – # 14. – P. 42–46.
Manual on the Implementation of ICAO Language Proficiency Requirements // ICAO. – 1st ed. – 2004. – 180 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).