Aналіз потенціалу скорочення викидів парникових газів в Україні
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.44.1919Ключові слова:
викиди парникових газів, галузевий прогноз, енергетична стратегія, макроекономічний прогноз, методологія дослідження складних соціоекономічних систем, нормативно-правові засади, пом’якшення наслідків зміни клімату, сценарії розвитку економіки УкраїниАнотація
Розглянуто заходи зі скорочення викидів парникових газів за різними сценаріями розвитку економіки України. Оцінено потенціал скорочення викидів парникових газів на період до 2020 р. Запропоновано заходи з пом’якшення наслідків зміни клімату.
Посилання
Моделі оцінки техніко-економічної ефективності рішень з розвитку структури генеруючих потужностей та їх використання при прогнозуванні її розвитку / І.Я. Гольденберг, Б.А. Костюковський, М.С. Біленко, Н.Л. Костюковська // Проблеми загальної енергетики: наук. зб. – 2001. – № 4. – С. 8–11.
Минприроды Украины. Третье, Четвертое и Пятое национальные сообщения Украины по вопросам изменения климата. – К., 2009. – 366 с. – Електронний ресурс: http://unfccc.int/national_reports/annex_i_natcom/submitted_natcom/items/4903.php
Доклад о развитии человека 2007/2008 ПРООН. Борьба с изменениями климата: человеческая солидарность в разделенном мире / пер. с англ. – М.: Весь Мир, 2007. – 400 с.
Survey on Climate Change Perceptions in Ukraine. – Kyiv: UN GC, 2009. – 56 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).