Aналіз методів прийняття управлінських рішень при функціонуванні аеронавігаційної системи в умовах виникнення ризику
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.44.1901Ключові слова:
аеронавігаційне обслуговування, безпека польотів, прийняття рішеньАнотація
Розглянуто критерії прийняття рішення, на основі яких необхідно визначити методологію, яка дозволить приймати обґрунтовані рішення у разі невизначеності ситуацій, недоліку фактичної інформації, для підвищення ефективності функціонування аеронавігаційної системи в умовах виникнення ризику.
Посилання
Алексєєв О.М. Автоматизація процесів управління безпекою польотів в аеронавігаційній системі: дис…. канд.техн. наук 05.22.13 / О.М. Алєксєєв – К., 2009. – 273 с.
Блюмберг В.А. Какое решение лучше? Метод расстановки приоритетов / В.А. Блюмберг, В.Ф. Глущенко. – Л.: Лениздат, 1982. – 162 c.
Борисов А.Н. Обработка нечеткой информации в системах принятия решений / А.Н. Борисов, А.В. Алексеев, Г.В. Меркурьев. – М.: Радио и связь, 1989. – 304 с.
Харченко В.П. Проблемы развития и методы управления эффективностью систем аэронавигационного обеспечения: дис…. д-ра техн. наук 05.22.13 / В.П. Харченко. – К., 1994. – 448 с.
Борисов А.Н. Принятие решений на основе нечетких моделей: примеры использования / А.Н. Борисов, О.А. Крумберг, И.П. Федоров. – Рига: Знание, 1990. – 184 с.
Герасимов Б.М. Человеко-машинные системы принятия решений с элементами искусственного интеллекта / Б.М. Герасимов, В.А. Тарасов, И.В. Токарев. – К.: Наук. думка, 1993. – 184 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).