МЕТОД ЗМІСТОВНОГО АНАЛІЗУ ТЕКСТОВИХ ВІДПОВІДЕЙ У СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ ЗНАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.47.19Ключові слова:
інформаційна технологія, контроль знань, природномовні текстиАнотація
Розглянуто метод оцінювання знань тих, кого навчають, з допомогою порівняльного ана-лізу тексту відповіді з заданим еталонним текстом. Визначено їх релевантність. Наведенопрактичні розрахунки. Особливу увагу приділено дослідженню лінгвістичної моделі уявлен-ня знань на основі синонімії термінів предметної областіПосилання
Замаруєва І.В. Комп’ютерна модель ро-
зуміння природномовної текстової інформа-
ції / І.В Замаруєва // Проблемы программи-
рования. – 1999. – №2. – С. 96–102.
Кондаков Н.И. Логический словарь-
справочник / Н.И. Кондаков. – М.: Наука,
–719 с.
Словарь по кибернетике. – 2-е изд. / под
ред. В.С. Михалевича. – К.: Глав. ред. УСЭ
им. М.П. Бажана, 1989. – 751 с.
Бадьоріна Л.М. Метод оцінювання до-
вільних відповідей у комп’ютерних систе-
мах тестування знань / Л.М. Бадьоріна //
Математичнi машини і системи. – 2006. –
№4. – С. 138–144.
Downloads
Опубліковано
19.03.2012
Як цитувати
Бадьоріна, Л., & Замаруєва, І. (2012). МЕТОД ЗМІСТОВНОГО АНАЛІЗУ ТЕКСТОВИХ ВІДПОВІДЕЙ У СИСТЕМАХ ТЕСТУВАННЯ ЗНАНЬ. Вісник Національного авіаційного університету, 47(2), 96–100. https://doi.org/10.18372/2306-1472.47.19
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).