ЗАСТОСУВАННЯ ТРИГОНОМЕТРІЇ У ФІЗИЦІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.45.1896Ключові слова:
міжпредметні зв’язки, тригонометричні перетворення, тригонометричні функції, тригонометріяАнотація
Розглянуто використання тригонометричних функцій та тригонометричних перетворень для розв’язанні задач з фізики. Наведено тригонометричні поняття, які використовують у різних сферах діяльності.
Посилання
Слепкань З.І. Дидактика математики: проблеми і дослідження / З.І. Слепкань // Міжнар. зб. наук. робіт. – Донецьк: Фірма ТЕАН, 2001. – Вип.16. – С. 63 – 68.
Хуторской А.В. Методика личностно-ориентированого обучения / А.В. Хуторской. – М.: ВЛАДОС, 2005. – 383 с.
Раков С.А. Математична освіта: комплексний підхід з використанням ІКТ / С.А. Раков. – Х.: Факт, 2005. – 360 с.
Профільне навчання: теорія і практика: зб. наук. пр. за матеріалами метод. семінару АПН України / відпов. ред. О.Я. Савченко. – К.: Пед. преса, 2006. – 200 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).