ВПЛИВ ДИНАМІЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ ВІД ДІЇ МЕТРОПОЛІТЕНУ НА НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ВИСОТНИХ БУДІВЕЛЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.45.1892Ключові слова:
вібрація, динамічні навантаження, залізобетонний шпунт, коефіцієнт динамічності, металічний шпунт, метрополітен, фундаментна плитаАнотація
Розглянуто вплив руху потяга метрополітену на висотні будівлі. Наведено рекомендації щодо захисту будівель та споруд від вібрації: збільшення жорсткості будівлі, застосовання огороджуючих конструкцій у масиві ґрунту.
Посилання
Гладков И.М. Особенности динамической реакции здания повышенной этажности на вибрации, возбуждаемые движением поездов метрополитена / И.М. Гладков // Промышленное и гражданское строительство. – 2004. – №4. – С. 24–25.
Корнеев Б.Г. Динамический расчет сооружений на специальные воздействия: справ. проектировщика / Б.Г. Корнеев, И.М. Рабинович. – М.: Стройиздат, 1981. – 215 с.
ДБН В.2.2-24:2009. Проектування висотних житлових і громадських будинків. – К.: Мінрегіонбуд України, 2009.
Jensen J. Railway Gazette International, Metro Report / J. Jensen, O. Larsen. – 2000. – Р. 11 – 13.
МОНОМАХ. Примеры расчета и проектирования: учеб. пособие / С.В. Юсипенко, Л.Г. Батрак, Д.А. Городецкий и др.. – К.: Факт, 2007.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).