ОСОБЛИВОСТІ ЕКОЛОГІЧНОГО КАРТОГРАФУВАННЯ ШЕЛЬФУ ЧОРНОГО МОРЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.45.1885Ключові слова:
забруднення, здоров’я екосистеми, конвенція, охорона, Чорне мореАнотація
Оцінено значущість екологічного картографування морських акваторій у формуванні екологічних умов у Чорноморському регіоні та рівень забрудненості морських акваторій. Розглянуто найбільш екологічно забруднені регіони.
Посилання
Ярошук П. Д. Картографування процесів, що відбуваються на поверхні моря у шельфових зонах / П.Д. Ярошук // Картографія. – 2005. – Вип.10. – С. 206–210.
Єремеєв В.М. Океанографічний Атлас Чорного моря / В.М. Єремеєв, С.В. Сімоненко // Севастополь: Міністерство транспорту та зв’язку, 2009. – С. 272 – 285.
Попов М.А. Картирование биоразнообразия Причерноморского региона Украины с использованием дистанционных данных, реализованное в форме автоматически обнов-ляемого web-сервиса / М.А. Попов, А.А. Козлова, А.Ю. Шелестов // Уч. зап. Таврич. на-ц. ун-та им. В.И. Вернадского. – 2008. –Т.21(60), № 1. – С. 120 – 126.
Станкевич С.А. Оцінювання і картографування біорізноманіття Північно-Причорноморського регіону України на основі багатоспектральних космознімків і гео-інформаційних технологій / С.А. Станкевич, А.О.Козлова // Космічна наука і технологія. – 2007. – Т.13, № 2. – С. 18–24.
Азiмов О.Т. Створення новітніх різномасштабних державних геологічних карт морських акваторій України на основі сучасних комп’ютерних ДЗЗ / ГІС- технологій / О.Т Азi-мов // Національне картографування: Стан, проблеми та перспективи розвитку: зб. наук. пр. – К.: ДНВП “Картографія”, 2003. – С. 38–41.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).