ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИСТИЧНИХ РЯДІВ, ЯКІ СКЛАДАЮТЬСЯ З ВИПАДКОВИХ ЧИСЕЛ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.45.1883Ключові слова:
ймовірність безвідмовної роботи, математична статистика, перевірка правдоподібності гіпотез, статистичній ряд, теорія ймовірностіАнотація
Проведено моделювання методом Монте-Карло випадкових вибірок із генеральної сукупності для визначення ймовірності безвідмовної роботи. Виконано аналіз статистичних рядів, що складаються з випадкових чисел.
Посилання
ДСТУ 3433-96. «Надійність техніки. Моделі відмов. Основні положення». – Чинний від 01.01.09. – К.: Держстандарт України, 1998.
Стрельников В.П.. Оценка и прогнозирование надёжности электронных компонентов и систем / В.П. Стрельников, А.В. Федухин. – К.: Логос, 2002. – 486 с.
ДСТУ 3004-95. «Надійність техніки. Методи оцінки показників надійності за експериментальними даними». – К.: Держстандарт України, 1995.
Ходасевич Г.Б. Обработка экспериментальных данных на ЭВМ / Г.Б. Ходасевич. – Санкт-Петербург. гос. ун-т телекоммуникаций им. проф. М.А. Бонч-Бруевича – Режим доступа: http://dvo.sut.ru/libr/ opds/ i130hodo_part1/ 3.htm.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).