КОМПЛЕКС ЗАСОБІВ ТА ЗАХОДІВ ОПЕРАТИВНОГО РЕАГУВАННЯ НА НЕБЕЗПЕЧНІ ПРОЯВИ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.43.1866Ключові слова:
безпечне водопостачання, надзвичайна ситуація, небезпечні та шкідливі речовиниАнотація
Обґрунтовано створення комплексу засобів та заходів нейтралізації дії шкідливих речовин у надзвичайних ситуаціях. Виявлено основні недоліки традиційних схем протидії. Розроблено функціональну структурну схему засобів протидії негативним факторам техногенного та природного походження, включаючи радіаційне забруднення. Розглянуто технічні засоби системи безпечного водопостачання.Посилання
Оводов В.С. Проектирование сельскохозяйственного водоснабжения и обводнения / В.С. Оводов. – М.: Сельхозиздат,1962. – 383 с.
Хоружий П.Д. Довідник з сільськогоспо-дарського водопостачання / П.Д. Хоружий. – К.: Вища шк.., 1992. – 296 с.
Бескровный А.Н. Комплексная технология очистки воды от органических веществ / А.Н. Бескровный // Экология и промышленность – Х.: Энергосталь, 2006. – №3. – С.44–49.
Крикунов Г.Н. Безопасность жизнедеятельности / Г.Н. Крикунов, А.С.Беликов, В.Ф. Залунин. – Днепропетровск: Пороги. – 1992. – 412 с.
Гончаров Ф.І. Енерго- та ресурсозберігаюча схема системи водопостачання населених пунктів / Ф.І. Гончаров, В.М. Штепа // Наук. нотатки Луцького нац. техн. ун-ту. – Луцьк: ЛНТУ. – 2009. – С. 49–54.
Гончаров Ф.І. Проблеми використання забруднених небезпечними речовинами вод для зрошування / Ф.І. Гончаров, В.М. Штепа // Наук. доп. Нац. ун-ту біоресурсів і природокористування України, 2010-01 (17). – Режим доступу: http://nd.nauu.edu.ua/2010-1/10gfipds.pdf
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).