СИНОНІМІЧНА РЕЛЕВАНТНІСТЬ ТЕКСТОВИХ ВИЗНАЧЕНЬ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1832Ключові слова:
автоматизований контроль знань, інформаційні технології, синонімАнотація
Запропоновано методику оброблення відповідей того, кого навчають, на завдання відкритого типу, яка дозволяє зв'язувати терміни предметної галузі.
Посилання
Абросов В.М. Классификация критериев смисловой ответности / В.М. Абросов, Е.Ю. Хрусталев // Наук.-техн. инфор. Сер. 2. − М.: ВИНИТИ, 1979.− № 4.
Цаленко М. Ш. Моделирование сементики в базах даных / М.Ш. Цаленко. − М.: Наука, 1989. − 288 с.
Hopfield J.J. Neural networks and physical systems with emergent collective computational abilities / J.J. Hopfield // Proc. Nat. Acad. Sci. 1982. − N 79.− Р. 2554−2558.
Kinshuk A conceptual framework for Internet based intelligent tutoring systems / Kinshuk, A. Patel // Knowledge transfer (ed. A.Behrooz), pAce. − London. Vol. II. − Р. 117−124.
Авенсов В.С. Научные основы тестового контроля знаний / В.С. Авенсов. – М.: Исслед. центр 1994. – 135 с.
Бадьоріна Л.М. Метод оцінювання довільних відповідей у комп’ютерних системах тестування знань / Л.М. Бадьоріна // Математичнi машини і системи.– 2006. − № 4. − С. 138−144.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).