РОЗРОБЛЕННЯ АЛГОРИТМУ ВИКОНАННЯ ОПЕРАЦІЙ ПЕРЕДАВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1830Ключові слова:
алгоритм виконання операцій передавання даних, інформаційні дані, інформаційно-телекомукаційні системи, циклічна передача даних, система гіперкубаАнотація
Розглянуто типові системи застосування алгоритмів виконання операцій передавання інформації інформаційно-телекомунікаційних систем. Визначено проблеми щодо застосування класичної двовимірної системи передавання інформації. Запропоновано застосування циклічних систем типу гіперкуба для оптимізації якісного та достовірного інформаційного обміну у складі сучасних інформаційно-телекомунікаційних систем.
Посилання
Богачев К.Ю. Основы параллельного программирования / К.Ю. Богачев. − М.: БИНОМ, 2003.–123 с.
Воеводин В.В. Параллельные вычисления / В.В. Воеводин. − С.Пб.: БХВ, 2002.–73 с.
Гергель В.П. Основы параллельных вычислений для многопроцессорных вычислительных систем / В.П. Гергель, Р.Г. Стронгин. − Н. Новгород: ННГУ, 2001. – 200 с.4. Немнюгин С. Параллельное программирование для многопроцессорных вычислительных систем / С. Немнюгин, О. Стесик. − С.Пб.: БХВ, 2002. − 67 с.
Andrews G.R. Foundations of Multithreading, Parallel and Distributed Programming / G.R. Andrews. − Addison-Wesley, 2000. – 311 р.
Бахвалов Н.С. Численные методы / Н.С. Бахвалов, Н.П. Жидков, Г.М. Кобельков. − М.: Наука, 1987. – 111 с.
Воеводин В.В. Модели и методы в параллельных процессах / В.В. Воеводин. − М.: Наука, 1986.– 94 с.
Воеводин В.В. Математические основы параллельных вычислений / В.В. Воеводин. − М.: МГУ, 1991. – 131 с.
Гергель В.П. Метод окрестностей в задачах распознавания / В.П. Гергель, Л.Г. Стронгин, Р.Г. Стронгин // Изв. АН СССР. Техническая кибернетика. – М., 1987. − №4. − С. 14−22.
Кормен Т. Алгоритмы: построение и анализ / Т. Кормен, Ч. Лейзерсон, Р. Ривест. − М.: МЦНТО, 1999. – 206 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).