АЛГОРИТМ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ МРЗС-05 НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ МЕРЕЖ ПЕТРІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1823Ключові слова:
алгоритм імітаційного моделювання, блок прискорення, імітаційна модель, мережі Петрі, мікропроцесорний пристрій захисту автоматики, контролю та управління приєднань, система релейного захистуАнотація
Розглянуто алгоритм імітаційного моделювання системи релейного захисту МРЗС-05, використовуваної на енергетичних об’єктах. Методом імітації обрано мережі Петрі. Виконано аналіз роботи МРЗС-05. Розроблено імітаційну модель роботи блоку прискорення.
Посилання
Котов В.Е. Сети Петри / В.Е. Котов. – М.: Наука; Гл. ред. физ.-мат. лит., 1984. – 160 с.
Кривенков В.В. Релейная защита и автоматика систем электроснабжения: учеб. посо-бие для вузов / В.В. Кривенков, В.Н. Новелла – М.: Энергоиздат, 1981. – 328 с.
Литвинов В.В. Методы построения имитационных систем / В.В. Литвинов, Т.П. Марянович. – К.: Наук. думка, 1991. – 120 с.
Томашевский В. Имитационное моделирование в среде GPSS / В. Томашевский, Е. Жданова. – М.: Бестселлер, 2003. – 416 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).