МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ РУХУ ДВОФАЗОВОГО ПОТОКУ В ПРИСКОРЮЮЧОМУ КАНАЛІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1814Ключові слова:
газоподібна фаза, двофазовий потік, дрібнодисперсний матеріал, механічні та термодинамічні характеристики потоку, прискорюючий каналАнотація
Розроблено математичну модель руху двофазового потоку, що складається із твердої дрібнодисперсної фази (часток) і газоподібної фази − енергоносія, в прискорюючому каналі.
Посилання
Акунов В.И. Струйные мельницы / В.И. Акунов. − М.: Машиностроение, 1967. − 266 с.
Горобец В.И. Новое направление по измельчению / В.И. Горобец, Л.Ж. Горобец. − М.: Недра, 1977. − 330 с
Пособие пользователя «FloVision». − М.: ТОВ «ТЕСИС», 2007. − 280 с.
Вулис Л.А. Термодинамика газових потоков / Л.А. Вулис. − М.: Госэнергоиздат, 1950. − 304 с.
Абрамович Г.Н. Прикладная газовая динамика / Г.Н. Абрамович. − М.: Наука, 1976. − 600 с.
Downloads
Як цитувати
Нікулін, О., & Тітенко, О. (2010). МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ РУХУ ДВОФАЗОВОГО ПОТОКУ В ПРИСКОРЮЮЧОМУ КАНАЛІ. Вісник Національного авіаційного університету, 42(1), 65–69. https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1814
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).