Швидкий метод відображення відрізку та прямої на екрані, що грунтується на алгоритмі неперервного дробу
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.41.1807Ключові слова:
algorithm, continuous fraction, drawing on a screen, line, segmentАнотація
Запропоновано швидкий метод відображення на екрані прямої та відрізку для використання в інтерактивних авіаційних комплексах. Метод ґрунтується на алгоритмі неперервного дробу та використовує вдвічі меншу кількість операцій порівняно з класичними методами.
Посилання
Абраш М. Таинства программирования графики / М. Абраш. – К.: ЕвроСИБ, 1996. – 384 с.
Глушаков С.В. Компьютерная графика: уч. курс / С.В. Глушаков, Т.А. Кнабе. – Х.: Фолио; М.:АСТ, 2001. – 500 с.
Бородин В.А. Метод повышения скорости обработки данных для отображения динамики поворота сложных растровых изображений в геоинформационных комплексах реального времени / В.А. Бородин // УсиМ. − 2003. − №6. − С. 69−72.
Freeman H. Computer processing of linedrawing images / H. Freeman // ACM Comput. Surv. − 6, 1 (Mar). − P. 57−97.
Хинчин А.Я. Цепные дроби / А.Я. Хинчин. –М.: Физматгиз, 1961. – 56 с.
Шмидт В. Диофантовы приближения / В. Шмидт. – М.: Мир, 1983. − 232 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).