Гідроочищення гасових фракцій у виробництві реактивних палив
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.41.1806Ключові слова:
catalyst, hydroсracking, hydrotreating, jet fuel, sulphur removalАнотація
Розглянуто особливості процесу гідроочищення гасових фракцій. Запропоновано використання більш ефективного каталізатора для одержання високоякісних реактивних палив.
Посилання
Владимиров А.И. Основные процессы и аппараты нефтегазопереработки: учеб. пособие для вузов / А.И. Владимиров, В.А. Щелкунов., С.А. Круглов.− М.: ООО «Недра-Бизнесцентр», 2002. − 227 с.
Ахметов С.А. Лекции по технологии глубокой переработки нефти в моторные топлива: учеб. пособие / С. А. Ахметов. — С.Пб.: Недра, 2007. − 312 с.
Ахметов С.А. Технология глубокой переработки нефти и газа: учеб. пособие для вузов / С.А. Ахметов. − Уфа: Гилем, 2002. – 627 с.
Альбом технологических схем процессов переработки нефти и газа / под ред. Б. И. Бондаренко. − М.: РГУ, 2003. – 202 с.
Reactor internals − optimising catalyst performance // HALDOR TOPS0E Catalyst Division DK-2800. − Lyngby, Denmark, 2007. − Р. 1−5.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).