Синтез структури інформаційно-керуючої системи супроводження експлуатації складних технічних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.41.1788Ключові слова:
difficult technical system, energy, functional state, information-controlling system, technical stateАнотація
Запропоновано системний підхід до формування функціонально-структурного рівня інформаційно-керуючих систем, призначених для супроводження експлуатації складних технічних систем на розширеному інтервалі експлуатаційного етапу їхнього життєвого циклу.
Посилання
Чепіженко В.І. Енергетична концепція ядра для моделювання CALS-процесів у складних технічних системах / В.І. Чепіженко // Вісник НАУ. − 2009. − № 3. − С. 76−82.
Чепиженко В.И. Концепция моделирования и анализа эволюции технического состояния сложных технических систем на максимально возможном интервале их жизненного цикла / В.И. Чепиженко, В.В. Павлов // Кибернетика и вычислительная техника. − 2009. − № 157. − С. 3−16.
Неймарк Ю.И. Динамика неголономных систем. / Ю.И. Неймарк, Н.А. Фуфаев // М.: Наука, 1967. – 520 с.
Кроновер Р.М. Фракталы и хаос в динамических системах. Основы теории / Р.М. Кроновер. – М: Постмаркет, 2000. – 352 с.
Морозов А.Д. Введение в теорию фракталов / А.Д. Морозов. – Москва; Ижевск: Институт компьютерных исследований, 2002. – 160 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).