Виконання польотів за експлуатаційними характеристиками та концепція повітряного простору
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.41.1786Ключові слова:
Airspace Management, Area Navigation (RNAV), Required Navigation Performances (RNP)Анотація
Наведено концепцію повітряного простору та принципи навігації, яка заснована на характеристиках повітряних суден. Розглянуто взаємозв'язок між принципами навігаційних характеристик повітряних суден з концепцією повітряного простору. Проаналізовано ефективність зв'язку між принципами навігаційних характеристик повітряних суден з концепцією повітряного простору.
Посилання
Performance Based Navigation Manual // RNP special operational requirements study group (working draft final). − 7 March 2007.
Deiv VanNes Performance based navigation implementation // Introduction to PBN seminar. ICAO PBN implementation/Monreal Canada.
Performance Based Navigation Implementation Regional and National Plans/ES AN 4/74-0396 // ICAO 7 august 2009.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).