ЕЛЕКТРОКАТАЛІТИЧНЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕТАНОЛУ НА ДОПОВАНОМУ ЛІТІЄМ ТА НАТРІЄМ ДІОКСИД МАНГАНОВОМУ ЕЛЕКТРОДІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1785Ключові слова:
анодні покриття, вольтамперометрія, вуглецеві сполуки, діоксид мангану, електрокаталітичне перетворення, метод анодного електроосадженняАнотація
Розглянуто зразки діоксиду мангану,що отримані методом анодного електроосадження. Досліджено електрокаталітичну активність зразків у процесі окиснення етанолу методом вольтамперометрії. Виконано аналіз впливу домішок літію та натрію на електрокаталітичну активність діоксиду мангану.
Посилання
Получение диоксида марганца из фторсодержащих электролитов / Н.Д. Иванова, Е.И. Болдырев, И.С. Макеева, Г.В. Сокольский // Журн. прикладной химии. − 1998. − 71, № 7. − С. 1209−1211.
Вплив допування іонами міді та літію на фізико-хімічні властивості діоксиду мангану / Г.В. Сокольський, Н.Д. Іванова, С.В. Іванов, Є.І. Болдирєв // Поро-шковая металлургия. − 2006.− №3/4. − С. 62−66.
Enhanced electrocatalytic activity of carbon-supported MnOx/Ru catalysts for methanol oxidation in fuel cells / J. S. Rebello, P. V. Samant , J. L. Figueiredo, J. B. Fernandes // Journal of Power Sources. − 2006. − 153. − Р. 36–40.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).