ДВОТОЧКОВА ЗАДАЧА ДЛЯ СИСТЕМ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ РІВНЯНЬ З ЧАСТИННИМИ ПОХІДНИМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1782Ключові слова:
вектор-функція, двоточкові умови, диференціальні рівняння з частинними похідними, ряд Фур’єАнотація
Досліджено коректність задачі з локальними двоточковими умовами за часовою змінною та умовами періодичності за просторовими координатами для трикутних систем рівнянь з частинними похідними, не розв’язаних відносно старшої похідної за часом. Установлено умови існування та єдиності розв’язку задачі, доведено метричні теореми про оцінку знизу малих знаменників, які виникають під час побудови розв’язку задачі.
Посилання
Пташник Б. И. Некорректные граничные задачи для дифференциальных уравнений с частными производными // Б.И. Пташник. – К.: Наук. думка, 1984. – 264 с.
Клюс І. С. Двоточкова задача для системи рівнянь із частинними похідними, не розв’язаних відносно старшої похідної / І.С. Клюс // Математичні методи та фізико-механічні поля. − 1999. − 42, № 4. – С. 75−81.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).