ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ СТВОРЕННЯ ЗОН ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ В ОКОЛИЦІ АЕРОПОРТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1759Ключові слова:
витрати, зона громадської безпеки, економічна ефективність, індивідуальний ризикАнотація
Розглянуто економічну ефективність створення зон громадської безпеки в околиці аеропорту на підставі аналізу витрат-прибутку. Обчисленно витрати та прибутки від розміщення, переміщення приватних та громадських будівель, магістралі та інших структур або від зміни використання землі під сільськогосподарські роботи в межах зон громадської безпеки через вартість індивідуального ризику всередині розглянутої ділянки. Показано перевагу прибутку від створення зон громадської безпеки в околиці аеропорту, що перевищує витрати.
Посилання
Control of development in airport Public Safety Zones. Welsh Assembly Government. Circular 36/2004. − 2004, August. − P. 4 –11.
Third party risk near airports and public safety zone policy / A.W. Evans, P. Foot, S.M. Mason, I.G. Parker, K. Slater et al. – National Air Traffic Services Limited. R@D Report 9636. RDD File Reference 8CS/91/03/10. − London, 1997, June. − P. 58–89.
Distefano N. Proposal of a methodology for airport Public Safety Zones. 4th International SIIV Congress / N. Distefano, S. Leonardi, D. Buscema. − Italy, 2007, September. − P. 2–9.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).