МЕТОДИКА ОЦІНЮВАННЯ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ВЕРТОЛЬОТА З ПІДВІСКОЮ У РЕЖИМІ ВИСІННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1748Ключові слова:
амплітуда, вертоліт із зовнішньою вантажною підвіскою, «вертоліт − пілот − вантаж − середовище», ви-падковий, висіння, відхилення, “вхід–вихід”, детермінований, збурення, кермовий гвинт, кінотеодоліт, кореляційний сигнал, навігація, підвіс, режим, синтезАнотація
Запропоновано новий метод оцінювання стохастичних параметрів складного, рухомого об’єкта (вертольота з вантажною підвіскою) для задач структурної ідентифікації самого об’єкта та синтезу оптимальної за структурою системи стабілізації об’єкта.
Посилання
Берестов Л.М. Моделирование динамики вертолета в полете / Л.М. Берестов. − М.: Машиностроение, 1978. – 158 с.
Брамвелл А.Р. Динамика вертолетов / А.Р. Брамвелл / пер. с англ. − М.: Машиностроение, 1982. − 368 с.
Бендат Дж. Измерение и анализ случайных процессов / Дж. Бендат, А. Пирсол / пер. с англ. − М.: Мир, 1974. – 464 с.
Бендат Дж. Применение корреляционного и спектрального анализа / Дж. Бендат, А. Пирсол / пер. с англ.− М.: Мир. 1983. – 312 с.
Блохин Л.Н. Оптимальные системы стабилизации / Л.Н. Блохин. – К.: Техніка, 1982. – 144 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).