ЕФЕКТИВНІСТЬ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ В ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧИХ СИСТЕМАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1746Ключові слова:
импульсный стабилизатор, информационно-управляющая система, параллельное подключение, параллельно-последовательное подключениеАнотація
Розглянуто питання підвищення ефективності малопотужних та потужних споживачів електроенергії за допомогою послідовного та паралельного підключення імпульсних стабілізаторів.
Посилання
Основы промышленной электроники / В.Г. Герасимов, О.М. Князьков, А.Е. Краснопольский, В.В. Сухо-руков / под ред. В.Г. Герасимова. – М.: Высш. шк., 1986. – 336 с.
Электронные промышленные устройства / В.И. Васильев, Ю.М. Гусев, В.Н. Миронов и др. – М.: Высш. шк., 1988. – 303 с.
Прозоров С.Е. Цифровые вычислительные системы авиационных комплексов: учеб. пособие / С.Е. Прозо-ров. – К.: КИИГА, 1990. − 160 с.
Downloads
Як цитувати
Али, А.-А. (2009). ЕФЕКТИВНІСТЬ СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ В ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧИХ СИСТЕМАХ. Вісник Національного авіаційного університету, 40(3), 123–126. https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1746
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).