НЕЛІНІЙНА МІЦНІСТЬ ДВОШАРОВИХ НЕОДНОРІДНИХ ПРЯМОКУТНИХ ПЛАСТІВ ПРИ ЗМІШАНОМУ НАВАНТАЖЕННІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.39.1725Ключові слова:
двухслойные пласты, неоднородные материалы, прочностьАнотація
Розглянуто міцність двошарових неоднорідних прямокутних пластів під впливом сил, що стиснені за довжиною осі та рівномірно розподілені за шириною.
Посилання
Вальмир А.С. Нелинейная динамика пластин и оболочек / А.С. Вальмар. − М.: Наука,1972.
Ломакин В.А. Теория упругости неоднородных тел / В.А. Ломакин. − М.: МГУ, 1976.
Алфутов Н.А. Расчеты многослойных пластин и оболочек из композиционных материалов / Н.А. Алфутов, П.А. Зиновьев, Б.Г. Попов. − М.: Машино-строение, 1984.
Satcesh Buckling of Laminated Composite Rectumgular plates / K.K. Shulka, Y. Nathh, E. Kreuzer, K.V. Kumar // Journal of Aerospace engineering. − 2005. − Vol. 18, № 4. − Р. 215−222.
Исаев Ф.К. О динамике двухслойных неоднородных пластов с учетом геометрической нелинейности / Ф.К. Исаев, С.А. Гусейнов // Теоретическая и практическая механика. − 2006. − № 4. − С. 9−14.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).