ОПТИМІЗАЦІЯ КЕРУВАННЯ ЧЕРГАМИ ЗАПИТІВ У СИСТЕМАХ «КЛІЄНТ–СЕРВЕР»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.47.17Ключові слова:
клієнт–сервер, комп’ютерні мережі, пріоритети, черги запитівАнотація
Процес керування системами масового обслуговування зі скінченним числом можливихстанів у стаціонарному режимі розглянуто як пошук керуючих параметрів безупинного мар-ковського ланцюга в стаціонарному режимі. Розрахунок пріоритетів зведено до задачі ліній-ного програмування. Наведено набір параметрів, який впливає на структуру моделі, їїскладність та алгоритм роботи. Виділено базові параметри: обмеження на довжину черги, кількість типів запитів, вид черги, наявність чи відсутність місць у черзіПосилання
Боровик В.М. Моделі ситуаційного управління запитами в системах «клієнт-сер-вер» / В.М. Боровик // Вісник НАУ. – 2010. – № 4. – С. 52–57.
Дейт К. Дж. Введение в системы баз дан-ных / К. Дж. Дейт. – К.: Вильямс, 2006. – 1328 с.
Карпова Т. Базы данных: модели, раз-работка, реализация / Т.Карпова. – СПб.: Питер, 2003. – 304 с.
Меликов А.З. Телетрафик: Модели, ме-тоды, оптимизация / А.З. Меликов, Л.А. По-номаренко, В. В. Паладюк. – К.: Політехніка, 2007. – 256 с.
Меликов А.З. Математические модели многопотоковых систем обслуживания / А.З. Меликов, Л.А. Пономаренко, П.А. Рюм-шин. – К.: Техніка, 1991. – 265 с.
Downloads
Опубліковано
19.03.2012
Як цитувати
Боровик, В. (2012). ОПТИМІЗАЦІЯ КЕРУВАННЯ ЧЕРГАМИ ЗАПИТІВ У СИСТЕМАХ «КЛІЄНТ–СЕРВЕР». Вісник Національного авіаційного університету, 47(2), 83–87. https://doi.org/10.18372/2306-1472.47.17
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).