КЛАСТЕРИ, НАНОКЛАСТЕРИ ТА НАНОЗОЛІ МЕТАЛІВ У КАТАЛІЗІ ДИСПРОПОРЦІОНУВАННЯ ВІЛЬНИХ РАДИКАЛІВ: МЕХАНІЗМИ, АСПЕКТ ХІММОТОЛОГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.38.1692Анотація
Розглянуто хіммотологічний аспект ролі кластерів, нанокластерів та нанозолів металів у каталізі диспропорціонування вільних радикалів.
Посилання
Kovtun G.A., Kameneva T.M., Moiseev I.I. Oxidation, redox disproportionation and chain termination reactions catalysed by the Pd–561 giant cluster// Advanced Synthesis and Catalysis. – 2002. – Vol. 344, № 9. – Р. 957–964.
Катализ. Механизмы гомогенного и гетерогенного катализа, кластерные подходы // В.В. Гончарук, Г.Л. Камалов, Г.А. Ковтун и др. − К.: Наук. думка. – 2002. – 542 с.
Ковтун Г.А., Плужников В.А. Катализ обрыва цепей окисления 1,4-цисполиизопрена кластерами кобальта // Катализ и нефтехимия. – 2003. – № 11. – С. 39–42.
Ковтун Г.А., Каменева Т.М., Голиченко А.А., Штеменко А.В. Катализ обрыва цепей окисления бензилового спирта биядерным кластером горения цис-[Re2(O2CCH3)2Cl4•2H2O] // Доп. НАН України. – 2005. – № 12. – С. 141–144.
Ковтун Г.О., Плужніков В.О., Пустарнакова Г.Ф. Нанозолі металів у каталізі обриву ланцюгів окиснення органічних сполук // Катализ и нефтехимия. – 2007. – № 14. – С. 20–22.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).