ВПЛИВ СУМІШЕВОГО БІОПАЛИВА НА РОБОЧИЙ ПРОЦЕС ДИЗЕЛЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.38.1677Анотація
Наведено результати математичного моделювання робочого процесу дизеля з урахуванням фізико-хімічних властивостей суміші дизельного палива з метиловим ефіром рапсового масла різного складу. Визначено вплив сумішевого біопалива на екологічні та динамічні показники процесу згоряння, характеристики вигоряння палива й індикаторні показники циклу.
Посилання
Девянин С.Н., Марков В.А., Семёнов В.Г. Растительные масла и топлива на их основе для дизельных двигателей. – Х.: Новое слово, 2007. – 600с.
Марков В.А., Гайворонский А.И., Девянин С.Н., Пономарёв Е.Г. Рапсовое масло как альтернативное топливо для дизелей // Автомобильная промышленность. − 2006.− № 2. – С. 1−3.
Гречкiн О.М. Досвiд застосування бioдизельного палива // Матерiали I Междунар. наук.-техн. конф. “Проблеми хiммотологiï”. – К.: Кн. вид-во НАУ, 2006. − С. 154 − 156.
Кухарёнок Г.М., Петрученко А.Н. Особенности моделирования рабочего цикла дизеля при работе на смесевых топливах // Материалы Междунар. науч.-техн. конф. посвящённой 55-летию автотракторного факультета БНТУ «Современный транспорт и транспортные средства». − Мн.: БНТУ, 2007. – С. 85−88.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).