МЕТОДОЛОГІЧНІ ПОЛОЖЕННЯ ПОБУДОВИ ІНТЕГРОВАНОЇ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.37.1646Анотація
Сформульовано та обгрунтовано основні методологічні положення та технічні вимоги до побудови інтегрованої автоматизованої системи управління закладами освіти як одного з елементів інтегрованого інформаційного середовища освіти та науки України.
Посилання
Биков В.Ю., Гапон В.В., Плескач М.Л. Розвиток структури комп’ютерних систем опрацювання статистичної звітності для забезпечення управління освітою // Комп’ютер у школі та сім’ї. – 2005. – № 3. – С. 3–6.
Яструбський М. Якість освіти – пріоритетний напрям в управлінні вузом // Формування ринкової еко-номіки в Україні: наук. зб. – Л.: Інтереко, 2003. − Вип. 12. – С. 448–451.
Малышева Е.Ю., Бобровский С.М. Информационное обеспечение системы управления качеством вуза // Изв. Самар. науч. центра Российской академии на-ук. Специальный вып.: «Технология управления орга-низацией. Качество продукции и услуг». – 2006. – С. 145–149.
Малых В.Л., Пименов С.П., Хаткевич М.И. Объектно-реляционный подход к созданию больших информационных систем. Программные системы: Теоретические основы и приложения. – М.: Наука; Физ-матлит,1999. – С. 177–184.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).