ГНУЧКИЙ МЕТОД ПОШУКУ В ІНТЕРАКТИВНИХ БАЗАХ ДАНИХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.37.1645Анотація
Запропоновано швидкий та гнучкий метод регіонального пошуку для інтерактивних баз даних, Цей метод пропонується використовувати в авіаційних комплексах інтерактивної взаємодії.
Посилання
Agarval P.K., Erickson J. Geometric range searching and its relevativs. Advances in Discrete and Computational Geometry. − American Mathematical Society Press, 1999. – P. 1–56 .
Agarval P.K. Range searching. – Computing Surveys, 1996. – №5. − P. 1–31.
Overmars M.H. The Design of Dynamic Data stractures. − Springer-Verlag, LNCS 156, 1983.
Препарата Ф., Шеймос М. Вычислительная геометрия: введение. – М.: Мир, 1989. – 478 с.
Кнут Д. Искусство программирования для ЭВМ. В 7 т. − T.3. Сортировка и поиск. – М.: Мир, 1978. – 844 с.
Васюхин М.И., Бородин В.А. Методы реализации алгоритма поиска объектов в прямоугольной области при анализе воздушной обстановки // Математичні машини і системи. – 2001. – № 1–2. – С.100–105.
Бородин В.А., Васюхин М.И., Креденцар С.М. Алгоритм поиска в прямоугольной области для геоинформационных комплексов реального времени // Вестн. ХГТУ. – 2006. – № 1. – С. 50–60.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).