ДІАГНОСТУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ГАЗОТУРБІННОГО ДВИГУНАЗА МЕТОДОМ НАЙБЛИЖЧОГО "СУСІДА"
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.37.1636Анотація
Розглянуто проблему діагностування технічного стану газотурбінних двигунів з використанням методу, який ґрунтується на знаходженні найближчого "сусіда" для діагностованого газотурбінного двигуна у класифікованому багатовимірному просторі ознак його технічного стану. Наведено вхідні дані та результати діагностування з використанням різних мір відстані між об’єктами.
Посилання
Якушенко О.С. Нейронні мережі для діагностування газотурбінного двигуна // Вісн. НАУ. – 2004. – № 2 (20). – С. 67–71.
Кучер О.Г., Якушенко О.С., Сухоруков В.Ю. Розпізнавання технічного стану авіаційних ГТД з використанням нейронних мереж // Вісн. двигунобудування. – 2002. – № 1. – С. 101–106.
Якушенко О.С. Діагностування технічного стану газотурбінних двигунів методом побудови бінарного дерева // Вісн. НАУ. – 2007. – № 3–4. – С. 73–79.
Патрик Э. Основы теории распознавания образов: пер. с англ. //под ред. Б. Левина.– М.: Сов. радио, 1980. – 408 с.
Медведев В.С., Потемкин В.Г. Нейронные сети. MatLab 6 // под общ. ред. В.Г. Потемкина. – М.: ДИАЛОГ-МИФИ. − 2002. – 496 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).