ДЕЩО З ДОСВІДУ РОБОТИ ВИКЛАДАЧА ДИСЦИПЛІН МЕТРОЛОГІЧНОГО НАПРЯМУ В АНГЛОМОВНОМУ ПРОЕКТІ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1622Анотація
Розглянуто деякі проблеми, які виникають у зв’язку з переходом до викладання технічних дисциплін англійською мовою. Наведено рекомендації щодо удосконалення англомовного навчального процесу на практичному досвіді викладання метрологічних дисциплін.
Посилання
Шелудько І., Садовський Т. Словник технічної термінології (загальний). (Проект) // Матеріали до української термінології та номенклатури. Т. 10. ВУАН. ІУНМ. Технічний відділ. – К.: ДВУ, 1928. – 588 с.
Словник ділової мови. Термінологія та фразеологія. (Проект) // Матеріали до української термінології та номенклатури. Т. XVI / Уклад. М. Дорошенко, М. Станіславський, В. Страшкевич. – Х.; К.: ДВУ, 1930. – 284 с.
ДСТУ 2681-94. Державна система забезпечення єдності вимірювань. Метрологія. Терміни та визначення. – Чинний від. 01.01.94. – 120 с.
ГОСТ 16263-70. Государственная система обеспечения единства измерений. Метрология. Термины и определения. – Введ. 01.01.70. – 126 с.
International vocabulary of basic and general terms in metrology/ BIPM, JEC, JSO, JUPAC, JUPAP and OIML, 1993. – 60 p.
РМГ 29-99. Государственная система обеспечения единства измерений. Метрология. Основные термины и определения. – Введ. 01.01.99. – 110 с.
Мізюк Г. Круглий стіл «Термінологічні проблеми в метрології»// Метрологія та прилади. – 2006.– №4. – С. 52–53.
Гінзбург М. Термінологічні поради. Запитання. Чому методика вимірювання, кількість вимірень, а похибка виміру?// Стандартизація, сертифікація, якість. – 2003. – №6. – С. 34–35.
Polishchook Yu. K. Metrology and Metrological Assurance of Production. Textbook / Ю. К. Поліщук. Метрологія та метрологічне забезпечення виробницт-ва: навч. посіб. – К.: НАУ, 2004. – 279 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).