АНАЛІЗ ОПТИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ФАЗОВИХ ГОЛОГРАФІЧНИХ ҐРАТОК
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1619Анотація
Доведено придатність двохвильового наближення моделі зв’язаних хвиль до опису параметрів голографічних фазових ґраток на основі фотополімеру ФПК-488. З головних формул теорії знайдено оптичні параметри ґраток – глибина модуляції та кінцева товщина ґраток, які неможливо вимірювати.
Посилання
Tikhonov E.A., Tyutyunnik A.A. Measuring the Wavelength of Light Using Bragg Diffraction Grating // Journal of Optical Technology. – 2007. –Vol. 74, No 8. – P. 521–525.
Kogelnik H. Coupled wave theory for thick hologram grating / Bell Sys.Techn.J. – 1969. – Vol. 48. No. 9. – P. 2909–2918.
Смирнова Т.Н., Сарбаев Т.А., Тихонов Е.А. Голографичекая запись отражательных решеток в фотополимерах с изменяющимся средним показателем преломления. Оптика и спектроскопия. – 1997. – T. 83, № 5. – C. 774–782.
Сахно О.В., Смирнова Т.Н., Тихонов Е.А. Характеристики голографической записи при предельно достижимых толщинах регистрирующего фотополимерного материала // ЖТФ. – 1993. – T. 63, № 12. – C. 70–80.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).