РОЗРОБКА СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ МЕНЕДЖЕРА КРЕДИТНОГО ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1617Анотація
Розроблено програмне забезпечення для оцінки інноваційних проектів. Використання системи підтримки прий-няття рішень менеджера кредитного відділення банку дозволить покращити якість процесу управління, своєчасність прийняття вірного рішення щодо проблемних ситуацій, які характеризуються великою складністю, невизначеністю та слабкою структурованістю.
Посилання
Василенко В.О., Шматько В.Г. Інноваційний менеджмент. – Житомир: ЖДТУ, 2004. - 308 с.
Герасимов Б.М., Дивизинюк М.М., Субач И.Ю. Системы поддержки принятия решений: проектиро-вание, применение, оценка эффективности. – Севас-тополь, 2004. – 320 с.
Ротштейн А.П. Интеллектуальные технологии идентификации: нечеткие множества, генетические алгоритмы, нейронные сети. – Винница: Универсум − Винница, 1999. − 320 с.
Спил А.Н. Методы и системы принятия решений. – Рига: РПИ,1989. – 98 с.
Мамиконов А.Г. Принятие решений и информация. − М.:Наука, 1983. − 184 с.
Боэм Б.У. Инженерное проектирование программного обеспечения: пер. с англ. – М.: Радио и связь. 1985. – 512 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).