ОЦІНЮВАННЯ ЗАБРУДНЕННЯ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ НА ТЕРИТОРІЇ ТА ЗА МЕЖАМИ АЕРОПОРТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1603Анотація
Фахівцями Центру екологічних проблем аеропортів при Національному авіаційному університеті виконано комплекс розрахункових досліджень, у результаті яких було надано оцінку якості атмосферного повітря деяких аеропортів України. Перевірено відповідність розміру санітарно-захисних зон аеропортів. Рекомендовано заходи для зниження рівня забруднення атмосферного повітря в районі аеропортів.
Посилання
Закон України “Про охорону атмосферного повітря” № 2707-XII вiд 16.10.1992 // (Відомості Верховної Ради). – 1992. − № 50. − Ст. 678.
Государственные санитарные правила по охране атмосферного воздуха населенных мест: Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 201 від 9.07.97.
Державні санітарні норми і правила планування та забудови населених пунктів: Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 173 від 19.06.96.
Методика розрахунку викидів забруднюючих речовин від авіаційного транспорту // Методики розрахунку пересувними джерелами. – К.: УкрНТЕК, 1996. – 13 с.
AERMIC, Formulation of the AERMIC MODEL (AERMOD) (Draft), Regulatory Docket AQM-95-01, AMS/EPA Regulatory Model Improvement Committee (AERMIC) 1995.
Методика расчета концентрации в атмосферном воздухе вредных веществ, содержащихся в выбросах предприятий. ОНД − 86. − Л.: Гидрометеоиздат, 1987. − 97 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).