ПРОГНОЗУВАННЯ РІВНЯ ЗНАНЬ ОПЕРАТОРА ЕРГАТИЧНИХ СИСТЕМ ЗАЛЕЖНО ВІД ХАРАКТЕРИСТИК ВХІДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПОТОКУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1601Анотація
Досліджено математичну модель оператора ергатичних систем протягом часу. Виявлено математичну залежність між психофізіологічними характеристиками оператора та складністю вхідного інформаційного потоку, що дозволяє підвищити об’єктивність процесу діагностики знань та своєчасно прийняти рішення про професійну підготовку операторів ергатичної системи.
Посилання
Безпека авіації / В.П., Бабак В.П. Харченко, В.О. Максимов та ін. – К.: Техніка, 2004. – 584 с.
Присняков В.Ф., Приснякова Л.М. Математическое моделирование переработки информации оператором человеко-машинных систем. – М.: Машиностроение, 1990. – 248 с.
Шибицкая Н.Н. Метод идентификации объектов в эргатической системе управления процессом обучения // Кибернетика и вычислительная техника. – К., 1999. – Вып. 121. – С. 52–58.
Мартыненко В.С. Операционное исчисление. − К.:Вища шк., 1973. – 268 с.
Матвеев Н.М. Дифференциальные уравнения. – Л.: Изд-во Ленинград. ун-та, 1965. – 366 с.
Корн Г., Корн Т. Справочник по математике для на-учных работников и инженеров.– М.: Наука, 1968. – 720 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).