ПРОБЛЕМИ СТВОРЕННЯ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ ВІД ТЕРОРИСТИЧНИХ ВИБУХІВ НА БОРТУ ЛІТАКА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1591Анотація
Виконано аналіз проблем захисту літаків від терористичних вибухів. За результатами аналізу запропоновано нову схему досліджень для створення авіаційних засобів захисту.
Посилання
Противодействие террористическим взрывам на воздушном транспорте / Г.В. Новожилов, Н.В. Вдовин, А.И. Михайлин и др. – М.: Изд. РАРАН, 2005. – Вып. 4 (45). – 20 с.
Выводы Государственной комиссии по установлению причин катастроф воздушных судов Ту-154 №85556 и Ту-134 №65080, что состоялись 24 августа 2004 года. // http://www.mintrans.ru/pressa/Novosty_150904_2.htm
ICAO Annex 6. Part 1. Amendment.
Ящик для бомбы. // http://www.aviaglobus.ru/v.1/oo/2003-02/1
Физика взрыва. − В 2 т. Т. 1 / под. ред. Л.П. Орленко. – М.: Физматлит, 2002.– 832 с.
Гельфанд Б.Е., Сильников М.В. Фугасные эффекты взрывов. – СПб.: Полигон, 2002.– 272 с.
Кобылкин И.Ф., Селиванов В.В., Соловьев В.С., Сысоев Н.Н. Ударные и детонационные волны. Методы исследования. – М.: Физматлит, 2004.– 376 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).