ОПТИМІЗАЦІЯ ПЕРВИННОЇ ПІДГОТОВКИ ВІЙСЬКОВИХ ЛЬОТЧИКІВ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1590Анотація
Розглянуто результати розробки методики оцінки вартості первинної підготовки льотчиків, яка надала змогу проаналізувати ступінь впливу на вартість підготовки льотчиків кожної складової та визначити шляхи з оптимізації підготовки.
Посилання
Повітряний кодекс України. – К., 2005.
Руководство по организации и проведению летного обучения в вузах ВВС. – М.: Воениздат, 1991. – 112 с.
Методика фінансово-економічного обґрунтування виконання заходів Державної програми реформування та розвитку ЗС України, Головне фінансово-економічне управління МО України (№ 146/1/10/785 від 04.09.2003 р.).
Звіт про оперативне завдання «Аналіз вартості підготовки льотного складу у Харківському університеті Повітряних сил імені Івана Кожедуба» (шифр «Кош-торис»). – Х., 2006. – 51 с.
«Удосконалення системи підготовки льотного скла-ду у ВВНЗ» (шифр «Програма»): звіт про НДР. – Х.: ХУПС, інв. 16104, 2007.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).