АНАЛІЗ СТРУКТУР МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ НЕСТАЦІОНАРНИХ АЕРОДИНАМІЧНИХ КОЕФІЦІЄНТІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1589Анотація
Розглянуто підходи, на яких ґрунтується отримання математичних моделей аеродинамічних коефіцієнтів. Проведено порівняльний аналіз двох найбільш повних моделей нестаціонарних аеродинамічних коефіцієнтів. Показано перевагу нестаціонарної інтегральної моделі аеродинамічних коефіцієнтів.
Посилання
Ударцев Е.П., Переверзев А.М., Швец А.В. Нестационарная аэродинамика несущих поверхностей // Аэ-родинамика: проблемы и перспективы: сб. науч. тр. – Х.: Нац. аэрокосмический ун-т «ХАИ», 2006. – Вып. 2.– С. 306.
Приходько А.А. Компьютерные технологии в аєродинамике и тепломассообмене. – К.: Наук. думка, 2003. – 380 с.
Жила В.Г. Интегральная математическая модель для коэффициента подъемной силы //Некоторые воп-росы прикладной аэродинамики: сб. науч. тр. – К.: КИИГА, 1985. – С. 56–59.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).