Екологічно зважений розвиток туристичного потенціалу регіонів України
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.35.1573Анотація
Розглянуто загальні поняття й положення про екологічний туризм, природно-рекреаційний потенціал України, проблеми й перспективи розвитку національного екотуризму, його роль в еколого-безпечному розвитку.
Посилання
Бейдик О.О. Рекреаційно-туристські ресурси України: методологія та методика аналізу, термінологія, районування: монографія. – К.: ВПЦ “Київський університет”, 2001. – 395 с.
Гетьман В.І. Екотуризм: теорія і реальність // Рідна природа. –2002. – № 3. – С. 24–29.
Дмитрук О.Ю. Урбанізація та еотуризм: теорія і практика конструктивно-географічних досліджень. – К.: Київський інститут ім. Т.Г. Шевченка, 2002. – 76 с.
Комарчук С. Заповідний фонд України: стан, проблеми, перспективи розвитку // Рідна природа. – 2003. – № 1. – C. 78–80.
Маєвський Я. Агротуризм: порадник для сільського господаря. – Л., 2005. – 80 с.
Крижановська О. Установи природно-заповідного фонду як осередки екологічної освіти та виховання // Рідна природа. – 2003. – № 1. – C. 14–16.
Кузьменко О. Екологічний туризм: поняття і особливості організації // Схід. – 2004. – № 2. – C. 13–17.
Гетьман В.І. Курортно-рекреаційні системи Українських Карпат // Український географічний журнал. – 1999. – № 3. – C. 34–37.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).