Оцінка показників якості води Ташлицького водосховища-охолоджувача
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.35.1569Анотація
Наведено узагальнені дані хімічних досліджень якості води водоймища-охолоджувача Південно-Української АЕС. Оцінено ступінь змін фізичних та хімічних параметрів води Ташлицького водоймища-охолоджувача та Олександрівського водосховища під впливом роботи об’єктів Південно-Українського енергокомплексу. Показано, що за деякими параметрами спостерігається перевищення ГДК для водоймищ рибогосподарського призначення.
Посилання
Lysychenko G.V., Dudar T.V. Database creation on the monitoring system for the South-Ukrainian Power Complex. Brownfields. Multimedia Modelling and Assessment. WIT Press. Southampton, Boston, 2004. – P. 109–116.
Закон України ”Про екологічну експертизу” від 09.02.95 ВР № 46/95-вр.
Звіт „Виконання робіт з комплексного екологічного моніторингу в зоні впливу Ташлицької ГАЕС” // ІГНС НАН та МНС України. – К., 2006. – 350 c.
Програма комплексного наукового супроводу спорудження та роботи Ташлицької ГАЕС (в частині моніторингу навколишнього середовища). – К.: ДНІЦ СКАР, 2004.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).