АНАЛІЗ МЕТОДОЛОГІЇ ДОСЛІДЖЕННЯ АНТИОКИСНЮВАЛЬНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ОЛИВ І ПРИСАДОК
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1552Анотація
Систематизовано деякі існуючі методи дослідження антиокиснювальних властивостей олив і присадок до них. На підставі виконаного аналізу вивчених методів обґрунтовано найбільш ефективні, інформативні та точні.
Посилання
Ярмолюк Б., Береза Л., Короткова Н. Сучасні моторні оливи – проблеми, тенденції та перспективи // Переробка нафти та газу: доп. на IV наук.-техн. конф. “Поступ у нафтобазопереробній та нафтохімічній промисловості ”. – Л. – 2007. – С. 41.
Кламанн Д. Смазки и родственные продукты: пер. с англ. – М.: Химия, 1988. – С. 258–260.
Випер А.Б., Главати О.Л. Закономерности процесса каталитического окисления моторных масел с присадками // Нефтепереработка и нефтехимия. – 1999. – № 39. – С. 6–10.
Ярмолюк Б.М., Береза Л.І., Антонов В.М., Чернишов І.О. Оцінювання спрацьовування моторних олив // Нафтова і газова промисловість. – 2001. – № 1. – С. 59–60.
Братков А.А. Химмотология и научно-технический прогресс // Химия и технология топлив и масел. – 2004. – № 5. – С. 7–10.
Левин А.Я., Трофимова Г.Л., Иванова О.В., Будановская Г.А. Новые лабораторные методы оценки качес-тва моторных масел // Химия и технология топлив и масел. – 2006. – № 2. – С. 50–51.
Коженин А.В., Бауман В.Н, Ершова А.Н. Методика оценки склонности моторных масел к высокотемпе-ратурному окислению // Химия и технология топлив и масел. – 1983. – № 7. – С. 20–22.
Cecil R. Oxidаtion stability of oils // J. Inst. Petrol., 1973. – Vol. 59, N 569. – P. 201–210.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).