ВПЛИВ ГІРНИЧОДОБУВНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ НА СТАН ДОВКІЛЛЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1547Анотація
Окреслено основні негативні геологічні наслідки ведення гірничодобувної діяльності в промислових регіонах України. Надано деякі рекомендації щодо локалізації та зменшення небезпечних наслідків техногенних процесів (просідання ґрунту, зсувні процеси), які активізуються під час проведення гірничодобувних робіт.
Посилання
Вовк А.А., Воеводка А., Кужеля Е. Некоторые проблемы экологии в горнодобывающей промышленности. – К.: Национальный технический университет Украины «КПИ», 1996. – 157 с.
Zych J. Możliwości zwiększenia dokładności prognozowania wpływów eksploatacji górniczej na powierzchnię terenu. Międzynarodowa Konferencja “Górnictwj – 2000”. – Stoqarzyszenie Wychowanków Wydziału Górnictwa I Geologii. Instytut Mechanizacji Górnictwa Politechniki Śląskiej. Szczyrk, 23–24 listopada 1999 r. – S. 399–413.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).