ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАМКНЕНОГО ВОДОСПОЖИВАННЯ АКУМУЛЯТОРНОГО ЦЕХУ АВІАРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1545Анотація
Наведено інформацію про нераціональне використання та втрати водопровідної води. Розглянуто організацію замкненого обороту води в процесах спеціальної обробки води методом дистиляції. Розроблено принципову схему замкненого обороту води акумуляторного цеху авіаремонтного заводу. Запропоновано застосування сучасного технологічного обладнання.
Посилання
Дунайцев И.А., Азбаров Г.И. Водоснабжение промышленных объектов и населенных мест России // Вода и экология: проблемы и решения. – 2006. – № 3. – С. 53–57.
Пономарев В.Л. В поисках решения проблемы водоснабжения // Вода і водоочисні технології. – 2007. – № 3 (7). – С. 81–84.
Запольський А.К. Водопостачання, водовідведення та якість води. – К.: Вища шк., 2005. – 671 с.
Справочник по свойствам, методам анализа и очистке воды: В 2 ч. / Л.А. Кульский, И.Т. Гороновский, А.М. Когановский, М.А. Шевченко. – К.: Наук. думка, 1980. – Ч.1.
Фізико-хімічні основи технології очищення стічних вод / А.К. Запольський, Н.А. Мішкова-Клименко, І.М. Астрелін та ін. – К.: Лібра, 2000. – 552 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).