УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ КОНТРОЛЮ ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОГО СТАНУ АВІАЦІЙНИХ ОПЕРАТОРІВ ЯК ШЛЯХ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПОЛЬОТІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15411Анотація
Розглянуто недоліки існуючої системи вивчення психофізіологічних можливостей і обмежень авіаційних операторів. Обгрунтовано необхідність застосування комплексних методів професійного відбору, визначення працездатності та надійності авіаційних операторів.Посилання
Пономаренко В. А. Философия «лавочной авиации» - угроза безопасности полетов // Вести. МАКЧАК. - М., 1998. - №2. - С. 49-54.
Усов В. М., Величко А. Д. Особенности применения в авиационном госпитале технологий ведения регистров групп риска и эпидемиологического анализа заболеваемости при мониторинге здоровья летчиков // Вестн. МАКЧАК. - М., 1999. -№1,-С. 39—45.
Пономаренко В. А. Авиация, человек, дух. - М.: Магистр-пресс, 2000. - С. 86-110.
Вартбаронов Р. А., Малащук Л. С., Хоменко М. Н. Концепция антириска и профессиональное здоровье летчика // Вестн. МАКЧАК. - М., 1999. - №1. - С.46-56.
Небылицын В. Д. Психофизиологические исследования индивидуальных различий. - М.: Наука, 1976.-С. 200-201, 222-225,230-235.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).