НУЛАТОР-НОРАТОРНІ МОДЕЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ І АКТИВНИХ КІЛ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15409Анотація
Розглянуто повні нулатор-нораторні моделі для лінійних активних чотириполюсників і уточнені моделі для реальних транзисторів і операційних підсилювачгй різних типів. Обгрунтовано різні наближені моделі для транзисторів. Уперше запропоновано нулорну модель для струморізницевого підсилювача. Модель для операційного підсилювача враховує наявність лінійної і нелінійної ділянок передаточної характеристики.Посилання
Марше Ж. Операционные усилители и их применение.-Л.: Энергия, 1974.-216 с.
Бессонов Л. А. Линейные электрические цепи. Новые разделы курса теоретических основ электротехники. - М.: Высш. шк., 1983. - 336 с.
Матханов П. Н. Основы синтеза линейных электрических цепей. - М.: Высш. шк., 1976. - 208 с.
Гальперин М. В. Практическая схемотехника в промышленной автоматике. - М.: Энергоатомиздат, 1987. - 320 с.
Downloads
Як цитувати
Єгоршин, Ю. О., & Красноусова, О. Ю. (2021). НУЛАТОР-НОРАТОРНІ МОДЕЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ЕЛЕМЕНТІВ І АКТИВНИХ КІЛ. Вісник Національного авіаційного університету, 18(3-4), 102–105. https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15409
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).