ПОРІВНЯННЯ ЕФЕКТИВНОСТЕЙ ОПТИМАЛЬНИХ СИСТЕМ СТАБІЛІЗАЦІЇ З ДОВІЛЬНОЮ І ЗАДАНОЮ СТРУКТУРАМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15404Анотація
Розглянуто порівняння ефективності визначеної за відомим алгоритмом оптимальної системи стабілізації та системи стабілізації з оптимізованими параметрами регулятора при випадкових впливах. Побудовано графічні залежності оцінок ефективності систем від параметрів, суттєвих для розв'язання задач синтезу.
Посилання
Блохін Л. М., Держак С. В., Білак Н. В. Порівняння ефективності неоптимальної системи та системи стабілізації з оптимізованими параметрами регулятора // Вісн. НАУ. - № 4, 2002. - С.132-136.
Блохин Л. Н. Оптимальные системы стабилизации. - К.: Техніка, 1982. - 144 с.
Блохин Л. Н., Кадышев И. К., Трифонов-Богданов П. И. Основы навигации и пилотажно-навигационные комплексы: Учеб, для вузов ГА / Под ред. Л. Н. Блохина. - М.: Воздуш. трансп., 1993.-244 с.
Ньютон Дж. К., Гулд Л.А., Кайзер Дж. Ф. Теория линейных следящих систем. - М.: Физмат гиз, 1961. - 407 с
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).