МАСТИЛЬНА ДІЯ ПЛАСТИЧНИХ І НАПІВРІДКИХ МАСТИЛ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15390Анотація
Розглянуто результати випробовування пластичних і напіврідких мастил та зміну триботехнічних характеристик. Проаналізовано зміну товщини мастильного шару, моменту тертя та частоти обертання в процесі напрацювання для випробовуваних мастил.Посилання
Смазочные материалы: Антифрикционные и противоизносные свойства. Методы испытаний: Справ. /Р. М. Матвеевский, В. Л. Лашхи, И. А. Буяновский и др. - М.: Машиностроение, 1989. - 224 с.
Райко Н. В., Головач П. А., Дмитриченко Н. Ф., Мнацаканов Р. Г. Некоторые особенности смазки пластичными смазочными материалами // Вести, машиностроения. - 1984. -№1. - С. 28-30.
Райко М. В., Дмитриченко Н. Ф., Мнацаканов Р. Г., Мепьник В. Б. Смазочное действие пластичных и полужидких смазок при неустановившихся условиях трения // Всесоюз. НТК по применению пластичных смазок. - Бердянск: БМЗ, 1985. - С. 39.
Downloads
Як цитувати
Мнацаканов, Р. Г., Довбуш, В. О., Якобчук, О. Є., & Микосянчик, О. О. (2021). МАСТИЛЬНА ДІЯ ПЛАСТИЧНИХ І НАПІВРІДКИХ МАСТИЛ. Вісник Національного авіаційного університету, 18(3-4), 73–76. https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15390
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).