ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ МЕРЕЖ ASYNCHRONOUS TRANSFER MODE
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15388Анотація
Здійснено обгрунтований вибір показників ефективності технічного обслуговування обладнання Asynchronous Transfer Mode, що має суттєвий практичний інтерес у зв’язку з широким застосуванням цього обладнання в сучасних глобальних транспортних мережах передачі даних.
Посилання
Андрусяк A. І., Дем’янчук В. С., Юр'єв Ю. М. Мережа авіаційного зв’язку. - К.: НАУ, 2001. - 448 с.
Сухопара О. М. Контроль відповідності обладнання мереж АТМ // Правове, нормативне та метрологічне забезпечення системи захисту інформації в Україні. - К., 2003. - № 7. - С. 109-113.
Основы технической диагностики /В. В. Карибский, П. П. Пархоменко, Е. С. Согомонян и др. - М.: Энергия, 1976. - 464 с.
ГОСТ 27.002-89. Надежность в технике. Основные понятия. Термины и определения. - М.: Гос. комитет по стандартам, 1990. - 38 с.
Надежность технических систем: Справ. / Ю. К. Беляев, В. А. Богатырев, В. В. Болотин и др. / Под ред. И. А. Ушакова. - М.: Радио и связь, 1985.-608 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).