МЕТОДИ ОЦІНКИ ЙМОВІРНОСТІ ЗНОШУВАННЯ ДЕТАЛЕЙ АВІАЦІЙНИХ ДВИГУНІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15384Анотація
Отримано ймовірносну оцінку математичного сподівання зношування деталей авіаційних двигунів, яка має важливе значення для прогнозування ймовірності процесу зношування й оптимальних термінів проведення регламентно-ремонтних заходів, спрямованих на підвищення зносостійкості деталей двигунів.
Посилання
Кучеренко В О. Застосування теорії ймовірних процесів для моделювання тертя та зношування в машинах // IV міжнар. наук.-техн. конфер. “Авіа-2000”. - К.: НАУ, 2002. - С. 20.
Вентцель Е. С., Овчаров Л. А. Теория случайных процессов и ее инженерные приложения. - М.: Наука, 1991.-384 с.
Справочник по теории вероятности и математической статистике. - К.: Наук, думка, 1978.- 582 с.
Переверзев Е. С. Случайные процессы в параметрических моделях надежности. - К.: Наук. думка, 1987. - 238 с.
Крамер Г., Лидбеггер М. Стационарные случайные процессы. - М.: Мир, 1969. - 398 с.
Переверзев Е. С. Надежность и испытание технических систем. - К.: Наук, думка, 1990. - 328 с.
Фомин Я. А. Теория выбросов случайных процессов. - М.: Связь, 1980.-215 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).